Victoras Iacob, decisiv pentru Iraklis Salonic

6 Martie 2011
1161 Vizualizari | 0 Comentarii
Victoras Iacob
Atacantul roman Victoras Iacob a marcat golul prin care Iraklis Salonic a invins concitadina Aris Salonic cu scorul de 1-0, pe terenul acesteia, sambata seara, intr-un meci din etapa a 25-a a campionatului de fotbal al Greciei. Intrat in min. 81 în locul lui Epalle, Iacob a marcat in minutul 87 al doilea sau gol in acest sezon. La gazde a jucat in repriza secunda si ex-stelistul Toja (din min. 49), iar la Iraklis au evoluat portughezul Dani (ex-CFR Cluj), tot meciul, si romanul Bogdan Mara (schimbat cu Soltani, min. 58).

In clasament, pe primul loc se afla Olympiakos Pireu, 61 puncte (24 jocuri), urmata de Panathinaikos, 51 p (24 j), Ethnikos Olympiakos Volos, 38 p, AEK Atena, 37 p (24 j), AO Kavala, 35 p (24 j), PAOK Salonic, 34 p (23 j), Iraklis, 32 p, etc.

Page time :0.1995 (s) | 24 queries | Mysql time :0.010694 (s)