26 Februarie 2011
2149 Vizualizari | 0 Comentarii
Mirel Radoi a revenit cu succes pentru Al-Hilal, reusind sa inscrie un gol in meciul dramatic castigat cu 2-1 impotriva celor de la Al-Fateh. Radoi s-a specializat in executii de senzatie si a lovit din nou cu un sut fara mila, direct in vinclu. Fostul international a marcat un gol esential pentru Al-Hilal, reusind sa deschida scorul in minutul 19. "Est sau vest Radoi este cel mai bun" - a fost mesajul fanilor de multumire. Boabeed a egalat pentru Al-Fateh in minutul 79, dar echipa lui Radoi a avut noroc. Mubarak a fost eliminat in minutul 86, iar Al-Hilal a dat lovitura in al saselea minut de prelungire, dupa golul lui Al-Marshdi. Dupa acest succes, Al-Hilal se distanteaza in fruntea clasamentului, avand 44 de puncte, opt mai mult decat Al-Ittihad. Pentru Radoi, acesta este al cincilea gol pe care l-a marcat in actualul sezon, in 15 meciuri.

Page time :0.1616 (s) | 24 queries | Mysql time :0.012424 (s)