Astra a pierdut primul meci cu Multescu pe banca (VIDEO)

1 Octombrie 2012
786 Vizualizari | 0 Comentarii
stana ceahlaul
In penultimul meci al etapei 10 din Liga I de fotbal, Ceahlaul a învins Astra cu 3-2, Golubovici reusind sa aduca victoria in al patrulea minut de prelungiri. Nemtenii au condus la pauza cu 2-0 dupa reusitele lui Golubovici (16) si Stana (35) si pareau sa scape in invingatori. Astra a revenit cu forte proaspete de la cabine, iar Morais a restabilit egalitatea, marcand in minutele 60 si 68. Giurgiuvenii s-au aruncat in atac si au fost surprinsi chiar la ultima faza de joc. Stana a centrat perfect in careu, de unde Golubovici a reusit sa-l invinga din nou pe Gavrilas. Astfel, Astra pierde primul meci dupa cinci victorii consecutive cu Gigi Multescu pe banca.