News Flash:

Balaj va arbitra meciul CFR Cluj - Otelul

29 Aprilie 2011
709 Vizualizari | 0 Comentarii
Cristian Balaj
Arbitrul baimarean Cristian Balaj va conduce meciul dintre campioana CFR Cluj si Otelul Galati, programat luni 2 mai, de la ora 20,00, care va incheia etapa a 30-a a Ligii I Bergenbier la fotbal. FC Timisoara, liderul la zi al campionatului, va juca aâmbata, de la ora 21,30, acasa, cu FC Brasov, meci arbitrat de Alexandru Tudor. FC Vaslui se va deplasa la Chiajna, tot sambata, pentru partida cu Victoria Branesti, care va fi condusa de Andrei Chivulete (Bucuresti).
Programul meciurilor si oficialii anuntati de Comisia Centrala a Arbitrilor (CCA) si Liga Profesionista de Fotbal (LPF):
Sambata 30 aprilie
Sportul Studentesc - FCM Tg. Mures (15,00, GSP TV)
Arbitru: Andrei Chivulete; arbitri asistenti: Andrei Constantinescu, Valentin Avram; arbitru de rezerva: Radu Petrescu (toti din Bucuresti)
Observatori: Constantin Zotta, Nicolae Pantea; supervizor: Adalbert Kassai (toti din Bucuresti) 
Victoria Branesti - FC Vaslui (Chiajna, 17,00, GSP TV)
Arbitru: Marius Avram; arbitri asistenti: Iulian Radu, Mircea Orbulet; arbitru de rezerva: Florin Miron (toti din Bucuresti)
Observatori: Constantin Stefan, Romeo Chihaia (ambii din Bucuresti); supervizor: Valentin Alexandru (Ploiesti)
FC Timisoara - FC Brasov (21,30, Digi Sport)
Arbitru: Alexandru Tudor; arbitri asistenti: Adrian Vidan (ambii din Bucuresti), Eduard Dumitrescu (Pitesti); arbitru de rezerva: Teodor Craciunescu (Râmnicu Valcea)
Observatori: Stan Prodan (Alexandria), Mircea Dancu (Sibiu); supervizor: Mircea Cezar Ionescu (Bucuresti)
Duminica 1 mai
Universitatea Craiova - Unirea Urziceni (14,00, GSP TV)
Arbitru: Mugurel Vadan (Bucuresti); arbitri asistenti: Marius Nicoara (Baile Herculane), Gabriel Sabin Stroe (Pitesti); arbitru de rezerva: Floarea Cristina Babadac (Alexandria)
Observatori: Corneliu Fecioru, Mircea Mihail (ambii din Bucuresti)
Astra Ploiesti - Universitatea Cluj (16,00, GSP TV)
Arbitru: Florin Ghimbasan (Brasov); arbitri asistenti: Adrian Popescu (Craiova), Vlad Barleanu (Bucuresti); arbitru de rezerva: Bogdan Hanceariuc (Iasi)
Observatori: Constantin Gheorghe (Suceava), Marian Rusen (Bucuresti)
Pandurii Tg. Jiu - Rapid Bucuresti (Drobeta Tr. Severin, 18,00, Digi Sport)
Arbitru: Augustus Constantin (Ramnicu Valcea); arbitri asistenti: Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava), Florin Paunescu (Ramnicu Valcea); arbitru de rezerva: Lucian Rusandu (Sfantu Gheorghe)
Observatori: Marian Dorobantu (Buzau), Paul Cazan (Bucuresti); supervizor: Octavian Goga (Brasov)
Steaua Bucuresti - Gloria Bistrita (20,30, Digi Sport)
Arbitru: Gheorghe Mihai Prodan (Cluj-Napoca); arbitri asistenti: Gero Szabo (Cluj-Napoca), Iulius-Radu Timar (Marghita); arbitru de rezerva: George Radulescu (Bucuresti)
Observatori: Nicolae Marodin (Bucuresti), Gheorghe Nedelescu (Craiova); supervizor: Vasile Avram (Bucuresti)
Luni 2 mai
Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti (18,30, Digi Sport)
Arbitru: Istvan Kovacs (Carei); arbitri asistenti: Aurel Onita (Constanta), Octavian Sovre (Oradea); arbitru de rezerva: Adrian Comanescu (Ramnicu Valcea)
Observatori: Anton Helesteanu (Iasi), Romeo Pascu (Brasov); supervizor: Alexandru Boc (Bucuresti)
CFR 1907 Cluj - Otelul Galati (20,00, Antena 1)
Arbitru: Pavel Cristian Balaj (Baia Mare); arbitri asistenti: Cristian Nica (Ploiesti), Adrian Radu Ghinguleac (Bucuresti); arbitru de rezerva: Florin Mihai Marcu (Oradea)
Observatori: Nicolae Grigorescu (Timisoara), Ioan Turculeanu (Craiova); supervizor: Dumitru Mihalache (Bucuresti)
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Mica publicitate

© 2018 - Sport.BZI - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1740 (s) | 37 queries | Mysql time :0.020921 (s)