CSMS s-a facut din nou de ras cu SC Bacau

7 Martie 2012
593 Vizualizari | 0 Comentarii
ionut popa uimit
După ce săptămana trecută a fost învinsă acasă de SC Bacău (0-1), CSMS Iaşi a bifat, miercuri, un nou rezultat modest în compania aceleiaşi formaţii din liga a III-a. Echipa lui Ionuţ Popa nu a reuşit decat un 2-2 (0-0) pe propriul teren cu SC Bacău, la capătul unui meci cu trei eliminări.
Gado a deschis scorul pentru ieşeni în minutul 48, dar trupa lui Marin Barbu a revenit prin reuşitele lui Cojocaru (60, penalty) şi Geamăn (70). Iaşiul a smuls totuşi un egal pe final, după ce Onofraş a transformat un penalty cu cinci minute înainte de ultimul fluier al arbitrului.
In minutul 40, Ciucur (CSMS) şi Stoica (Bacău) au fost eliminaţi după o încăierare, dar cu drept de înlocuire, iar cu un minut înainte de final Petrea de la oaspeţi a fost şi el eliminat.