News Flash:

Echipele din Liga 1 se pregatesc de retur! Iata programul amicalelor

19 Ianuarie 2013
1329 Vizualizari | 0 Comentarii
Echipele din Liga 1 au început pregatirile pentru retur. Majoritatea formatiilor românesti au preferat ca loc de cantonament tari cu clima "prietenoasa". Dar cluburi precum Dinamo sau Otelul vor face primul stagiu de pregatire la munte, urmand ca abia pentru al doilea cantonament sa se deplaseze în Turcia sau Spania.

Iata programul meciurilor de pregatire (stabilite pana acum) ale echipelor din Liga 1:

15 ianuarie: Steaua - Celtic 1-2
18 ianuarie: Steaua - Fc Basel
19 ianuarie: CFR Cluj - Ferencvaros
21 ianuarie: Steaua - Ferencvaros
23 ianuarie: Steaua - Dinamo Kiev, CFR Cluj - Lucerna, Ceahlaul - Rapid CFR Suceava
24 ianuarie: Rapid - Dnepr
26 ianuarie: Petrolul – Slaven Belupo, Ceahlaul - ASC Bacau
27 ianuarie: Pandurii - Volga Novgorod, Rapid - Videoton, Viitorul - FK Rad Belgrad
29 ianuarie: Steaua - NK Split, Rapid – Guangzhou
30 ianuarie: Concordia Chiajna – FC San Fernando, CFR Cluj - Videoton, Ceahlaul - FC Botosani
31 ianuarie: Viitorul - RNK Split, Petrolul – Simurq Pesakar, Concordia Chiajna – Xerez
1 februarie: Steaua - Sturm Graz, CFR 1907 Cluj - Dniepr, Pandurii - Horizont Turnovo
2 februarie: C Brasov – FK Minsk, Concordia Chiajna – Kuban Krasnodar
3 februarie: Viitorul - Hradec Kralove
4 februarie: Concordia Chiajna – Gunaghzou, Gaz Metan Medias – Zbrojovska Brno
5 februarie: Steaua - Mlada Boleslav, CSMS Iasi – Cernomoret Odessa
6 februarie: FC Brasov – Novi Pazar, Concordia Chiajna – Sparta Praga, Gaz Metan Medias – Gornik Zabrze, Ceahlaul - Karpaty Lvov
7 februarie: Steaua - Slovan Bratislava
8 februarie: Petrolul – Maribor, FC Brasov – Donji Sren, CSMS Iasi – St. Polten, Ceahlaul - Novi Pazar
9 februarie: Steaua - FK Jablonec, Concordia Chiajna – Legia Varsovia
10 februarie: Gaz Metan Medias – Sigma Olomouc, Ceahlaul - Bregalnica Stip
11 februarie: Petrolul Ploiesti – Kosice, FC Brasov – Ferencvaros
12 februarie: Gaz Metan Medias – Zakarpattia, Ceahlaul - Banik Ostrava
13 februarie: Otelul Galati - Torpedo Kutaisi
14 februarie: Petrolul – Litex Lovech, FC Brasov – Trencin, Gaz Metan Medias – Senica, CSMS Iasi – Napredak Krusevac
16 februarie: Ceahlaul - Vardar Skopje
17 februarie: Petrolul – Steaua Rosie Belgrad, FC Brasov – Sahtior, Otelul Galati - Stromsgodset
18 februarie: FC Brasov – Sonderjyske
20 februarie: Otelul Galati - Lokomotiv Moscova




dinamo otelul
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Mica publicitate

© 2018 - Sport.BZI - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1403 (s) | 23 queries | Mysql time :0.028640 (s)