Rapid revine spectaculos si castiga cu Gaz Metan, dupa un meci nebun

3 Aprilie 2011
583 Vizualizari | 0 Comentarii

Rapid Bucuresti a invins pe Gaz Metan Medias cu scorul de 2-1 (2-1), in aceasta seara, pe teren propriu, in ultimul meci din etapa a 23-a a Ligii I Bergenbier la fotbal.
Oaspetii au deschis scorul prin Cristian Todea
(8), dar giulestenii au intors scorul in finalul primei reprize, prin brazilianul Cassio (43) si autogolul lui Radu Zaharia (45+2). Zaharia a avut o bara, in min. 63.
Portarul Bornescu a fost eliminat dupa meci de arbitru, in urma unor incidente intre jucatorii celor doua formatii. Rapidul a terminat meciul fara antrenor pe banca, Marius Sumudica fiind trimis in tribune in finalul primei reprize.
Rapid ramane neinvinsa in acest campionat pe teren propriu si are sase victorii din tot atatea meciuri acasa cu Gaz Metan.

Page time :0.1157 (s) | 23 queries | Mysql time :0.012469 (s)