News Flash:

Rezultate inregistrate in fotbalul judetean

4 Mai 2011
823 Vizualizari | 0 Comentarii
Liga IV - etapa 26

AS Magna Holboca - Biruinta Miroslovesti 2-2
Astra Raducaneni - Rapid Dumesti 0-9
Viitorul Harlau - Stejarul Sinesti 1-1
Vointa Voinesti - Stiinta Miroslava 1-2
Viitorul Lungani - Viitorul Belcesti 1-1
Foresta Ciurea - Viitorul Targu Frumos 2-2
Helios Tomesti - ACSMU Poli II Iasi 2-2
Unirea Ruginoasa - Gloria Baltati 3-1
Unirea Mircesti sta.

Clasament: 1. Rapid Dumesti - 67p (25j), 2. Stiinta Miroslava - 64p (25j), 3. Stejarul Sinesti - 52p (24j), 4. Unirea Ruginoasa - 43p (), 5. Viitorul Lungani - 43p (24j), 6. ACSMU 2 Poli Iasi - 41p (24j), 7. Viitorul Targu Frumos - 37p (24j), 8. Astra Raducaneni - 36p (24j), 9. Viitorul Harlau - 35p (25j).

Liga V

Seria I: Avantul Golaesti - Viitorul Mironeasa 2-1, Viitorul Ciortesti - Prutul Prisacani 0-2, Unirea Scanteia - Forta Costuleni 3-0 (neprezentare), Fulgerul Tibanesti - Unirea Tibana 6-2, Vointa Bosia - SC Politehnica Iasi 3-0(retras)

Seria II: Com-Val V. Lupului - AS Aviatia Iasi 10-1, Forta Podu Iloaiei - Biruinta Movileni 3-2, Gloria Romanesti - Gloria Bals 0-1, Viitorul I. Neculce - Vointa Bivolari 1-4, Constr. Press Gropnita - Metalul Vladeni 2-5, Podgoria Cotnari a stat.

Seria III: Siretul Halaucesti - CSS Pascani 1-0, Romwatt Harmanesti - Recolta Contesti 3-1, N. G. Topile - Viitorul Ciohorani 9-1, Moldova Cristesti - Spicul Helesteni 5-1, Vointa Motca - Siretul Lespezi 0-1, Viitorul Muncel - Olimpia Oteleni 3-2, FC Lunca Pascani - CSM II Pascani 0-3 (retras), Avantul Siretel - Unirea Al. I. Cuza 3-0 (retras)

Toate rezultatele si clasamentele la zi pot fi gasite si pe site-ul Asociatiei Judetene de Fotbal www.ajfiasi.ro.
Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.

biruinta miroslovesti astra raducaneni rapid dumesti
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Mica publicitate

© 2018 - Sport.BZI - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1537 (s) | 23 queries | Mysql time :0.013110 (s)