Ronaldo: "Imi cer iertare ca nu am marcat in ultimul meu meci"

8 Iunie 2011
650 Vizualizari | 0 Comentarii
Atacantul Ronaldo le-a cerut iertare suporterilor ca nu a marcat în meciul sau de retragere, cu România, câstigat de Brazilia, scor 1-0, prin golul înscris de Fred, si le-a multumit fanilor pentru dragostea oferita.
Ronaldo a intrat în teren în minutul 30, a avut trei sanse de a marca si a fost înlocuit la pauza, când a fost omagiat de fanii aflati pe stadionul Pacambeu din Sao Paulo.

"Sunteti minunati. Iertati-ma ca nu am înscris în ultimul meu meci, în ultimele mele 15 minute. Nu pot decât sa va multumesc pentru sprijinul si dragostea pe care poporul brazilian mi le-a oferit de-a lungul acestor ani", a declarat Ronaldo în fata fanilor.
Ronaldo, dublu campion mondial cu Brazilia, si-a anuntat retragerea din activitate la mijlocul lunii februarie, acesta fiind ultimul sau meci pentru nationala braziliana.

Page time :0.2090 (s) | 24 queries | Mysql time :0.012348 (s)