SUPER VIDEO! Bataie ca-n filme în Bulgaria! Fanii au patruns pe pista si si-au împartit pumni si picioare

28 Noiembrie 2017
1033 Vizualizari | 0 Comentarii

Bataie ca-n filme la meciul dintre Lokomotiv Plovdiv si CSKA Sofia. Suporterii celor doua echipe si-au împartit pumni si picioare. Arbitrul meciului a trimis cele doua echipe la vestiare cu patru minute înainte de pauza, dupa ce fanii lui Lokomotiv au intrat pe pista de atletism din jurul terenului pentru a-i confrunta pe suporterii de la CSKA. Fanii au aruncat cu pietre si torte. Potrivit politiei, zece persoane au fost arestate, între care "doi cetateni rusi care sustin Lokomotiv". În cele din urma meciul s-a reluat, iar CSKA s-a impus, scor 1-0.