SUPER VIDEO! Meci de senzatie pentru Olaroiu! Echipa lui s-a dezlantuit dupa pauza

21 August 2015
403 Vizualizari | 0 Comentarii
Echipa lui Cosmin Olaroiu a facut show total in prima etapa a campionatului din Emirate. Al Ahli a invins-o cu 8-1 pe propriul teren pe Al Fujaraih in prima etapa a campionatului din Emiratele Arabe Unite. Eroul partidei pentru Al Ahli a fost veteranul echipei, Ismaeel Al Hamadi, cel care a inscris un hattrick in minutele 16, 37 si 86. Celelalte goluri au fost reusite de Everton Ribeiro (48 si 90+4 din penalty), respectiv Lima (55,65) si Ahmed Khalil (37). Cei 4 jucatori au fost implicati in toate fazele la cele 8 goluri! Golul de onoare a fost reusit de Hassan Maatouk in minutul 90+1. Al Ahli joaca urmatorul meci in Liga Campionilor Asiei, pe 26 august, impotriva celor de la Naft Tehran.