News Flash:

Teo Craciunescu va arbitra meciul Medias - Steaua

6 Mai 2011
2038 Vizualizari | 0 Comentarii
Teo Craciunescu
Valceanul Teodor Craciunescu va arbitra meciul dintre Gaz Metan Medias si Steaua Bucuresti, care va avea loc duminica, de la ora 21,45 (Digi Sport), din etapa a 32-a a Ligii I Bergenbier la fotbal. Partida de la Medias va consemna redebutul lui Cosmin Olaroiu ca antrenor al Stelei.

Meciul inaugural al rundei, cel de sâmbata (21,00), dintre Rapid si FCM Tg. Mures, va fi condus de craioveanul Sebastian Coltescu.
Marius Avram va oficia la partida dintre ''lanterna rosie'' Sportul Studentesc si FC Brasov (duminica, 18,00), în timp ce Radu Petrescu, tot bucurestean si el, a fost delegat la jocul Pandurii - U Cluj, de la Drobeta Tr. Severin (duminica, ora 20,00).
Programul meciurilor si oficialii delegati de Comisia Centrala a Arbitrilor (CCA) si Liga Profesionista de Fotbal (LPF):
Sâmbata 7 mai
Rapid Bucuresti - FCM Tg. Mures (21,00, Digi Sport)
Arbitru: Sebastian Coltescu (Craiova); arbitri asistenti: Daniel Hulubei, Ovidiu Artene (Vaslui); arbitru de rezerva: Andrei Chivulete (Bucuresti)
Observatori: Gheorghe Constantin (Suceava), Pavel Peniu (Constanta); supervizor: Dumitru Mihalache (Bucuresti)
Duminica 8 mai
Sportul Studentesc - FC Brasov (18,00, GSP TV)
Arbitru: Marius Avram (Bucuresti); arbitri asistenti: Miklos Istvan Nagy (Cluj-Napoca), Sebastian Eugen Gheorghe (Suceava); arbitru de rezerva: Florin Miron (Bucuresti)
Observatori: Alexandru Crisan, Nicolae Dobrescu; supervizor: Adalbert Kassai (toti din Bucuresti)
Pandurii Tg. Jiu - Universitatea Cluj (Drobeta Tr. Severin, 20,00, GSP TV)
Arbitru: Radu Petrescu; arbitri asistenti: Andrei Constantinescu, Valentin Avram (toti din Bucuresti); arbitru de rezerva: Adrian Comanescu (Râmnicu Vâlcea)
Observatori: Nicolae Grigorescu (Timisoara), Rodion Camataru (Craiova)
Gaz Metan Medias - Steaua Bucuresti (21,45, Digi Sport)
Arbitru: Teodor Craciunescu (Râmnicu Vâlcea); arbitri asistenti: Ionel Popa (Pascani), Bogdan Daniel Hârlab (Brasov); arbitru de rezerva: Marian Nicolae Bordean (Sibiu)
Observatori: Patritiu Abrudan (Cluj-Napoca), Mircea Mihail (Bucuresti); supervizor: Vasile Avram (Bucuresti)
Luni 9 mai
CFR 1907 Cluj - Gloria Bistrita (14,00, GSP TV)
Observator: Gheorghe Nedelescu (Craiova); supervizor: Mircea Cezar Ionescu (Bucuresti)
Victoria Branesti - Otelul Galati (Chiajna, 16,00, GSP TV)
Observator: Alexandru Popescu; supervizor: Alexandru Boc (ambii din Bucuresti)
FC Timisoara - Unirea Urziceni (18,00, Digi Sport)
Observator: Daniel Gherasim (Bucuresti)
Universitatea Craiova - Dinamo Bucuresti (20,00, Antena 1)
Observator: Hacic Garabet (Constanta); supervizor: Octavian Goga (Brasov)
Astra Ploiesti - FC Vaslui (21,45, Digi Sport)
Observator: Claudiu Popa; supervizor: Ion Neagu (ambii din Bucuresti)
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Mica publicitate

© 2018 - Sport.BZI - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1726 (s) | 39 queries | Mysql time :0.025042 (s)