News Flash:

Vezi arbitrii partidelor de sambata si duminica in Liga I

19 Martie 2011
1402 Vizualizari | 0 Comentarii
Istvan Kovacs

Arbitrul Istvan Kovacs (Carei) va conduce derby-ul etapei a 22-a a Ligii I Bergenbier la fotbal, dintre Steaua Bucuresti si FC Vaslui, care va avea loc sambata seara, in Ghencea, de la ora 20.30.
Brasoveanul Robert Dumitru a fost delegat la partida dintre Otelul Galati si U Cluj, care va avea loc tot astazi, in timp ce bucuresteanul Alexandru Deaconu va oficia la meciul dintre Universitatea Craiova si Astra Ploiesti (duminica, ora 18.00).

Programul meciurilor si oficialii delegati:

Sambata, 19 martie
Otelul Galati - Universitatea Cluj (15.00, GSP TV)
Arbitru:
Robert George Dumitru (Brasov); arbitri asistenti: Cristian Nica (Ploiesti), Sebastian Stoianov (Constanta); arbitru de rezerva: Catalin Popa (Pitesti)
Observatori: George Ionescu; Claudiu Popa; supervizor: Ion Neagu (toti din Bucuresti)

Steaua Bucuresti - FC Vaslui (20.30, Digi Sport)
Arbitru:
Istvan Kovacs (Carei); arbitri asistenti: Zoltan Szekely (Baia Mare), Iulius-Radu Timar (Marghita/BH), Adrian Stanescu (Popesti Leordeni - IF)
Observatori: Cornel Sorescu (Pitesti), Alexandru Popescu (Bucuresti); supervizor: Valentin Alexandru (Ploiesti)

Duminica, 20 martie
CFR 1907 Cluj - Sportul Studentesc (16.00, GSP TV)
Arbitru:
Florin Mihai Marcu (Oradea); arbitri asistenti: Daniel Hulubei (Vaslui), Gabriel Barjac (Zalau); arbitru de rezerva: Mugurel Draganescu (Breaza)
Observatori: Constantin Stefan, Mircea Calin; supervizor: Alexandru Boc (toti din Bucuresti)

Universitatea Craiova - Astra Ploiesti (18.00, Digi Sport)
Arbitru:
Alexandru Deaconu; arbitri asistenti: Bogdan Gheorghe, Valentin Avram (toti din Bucuresti); arbitru de rezerva: Adrian Comanescu (Ramnicu Valcea)
Observatori: Valeriu Ionita, Romica Chihaia (ambii din Bucuresti); supervizor: Octavian Goga (Brasov)

Dinamo Bucureşti - FCM Tg. Mureş (20.00, Digi Sport)
Arbitru:
Ionel Ivan (Braila); arbitri asistenti: Ioan Onicas (Zalau), Catalin Savu (Galati); arbitru de rezerva: Florin Miron (Bucuresti)
Observatori: Gheorghe Moise (Bucuresti), Eduard Alexandru (Ploiesti); supervizor: Adalbert Kassai (Bucuresti)

Luni, 21 martie
Unirea Urziceni - FC Brasov (20.30, GSP TV)

Vineri s-au jucat meciurile:
Gaz Metan Medias - Pandurii Tg. Jiu 2-0
Victoria Branesti - FC Timisoara 0-2
Gloria Bistrita - Rapid Bucuresti 3-2

 


robert dumitru alexandru deaconu
Distribuie:  
Loading...

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Mica publicitate

© 2018 - Sport.BZI - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1767 (s) | 24 queries | Mysql time :0.013121 (s)