VIDEO! Bataie generala la derby! SASE jucatori au fost eliminati! Fanii s-au luat la bataie cu jandarmii

11 Martie 2014
846 Vizualizari | 0 Comentarii
Unul dintre cele mai mari derby-uri din Europa s-a jucat sambata dupamiaza in Bulgaria. CSKA a castigat cu 1-0 meciul cu rivala de moarta, Levski. Emil Gargorov a marcat golul victoriei pentru CSKA, in minutul 69. Suporterii vor tine minte acest meci dupa ce 6 jucatori au fost eliminati. Doua dintre ele au fost acordate pana in minutul 90. In prelungiri, jucatorii s-au luat la bataie asa ca arbitru a mai eliminat patru jucatori. Ultrasii lui CSKA s-au luat la bataie cu fortele de ordine si au aruncat cu fumigene.