VIDEO! Cosmin Olaroiu, victima celui mai BIZAR penalty din istorie!

1 Octombrie 2015
851 Vizualizari | 0 Comentarii
Echipa lui Olaroiu a facut 1-1 in prima mansa a semifinalelor Ligii Campionilor Asiei. Al Ahli Dubai, echipa antrenata de romanul Cosmin Olaroiu, a terminat la egalitate cu formatia saudita Al Hilal, scor 1-1, marti, la Riad, intr-un meci din prima mansa a semifinalelor Ligii Campionilor Asiei la fotbal. Al Ahli Dubai (Emiratele Arabe Unite) a deschis scorul prin brazilianul Rodrigo Lima (57), in fata a 53.000 de spectatori. Al Hilal a ratat un penalty in minutul 66, prin brazilianul Carlos Eduardo, insa un compatriot al sau a reusit golul egalizator in minutul 82, Ailton. Al Hilal a avut parte de un penalty hilar, ratat insa de gazde. Mingea parea iesita din teren insa un fundas al lui Olaroiu a luat-o in mana crezand ca a depasit linia terenului, arbitrul aratand 11 metri.