VIDEO de pe un stadion din Romania! In minutul 14, gazonul arata ASA! Ce se intampla dupa 30 de minute pe acest teren e FABULOS!

19 Octombrie 2015
367 Vizualizari | 0 Comentarii
Cand au inceput sa joace nu se gandeau ca vor incheia meciul aproape inghetati! Partida dintre Dorna Vatra Dornei si Progresul Fratautii Vechi, din liga a 4-a Suceava, a oferit imagini senzationale. Inceput pe o vreme clasica de toamna, meciul s-a incheiat intr-un cadru ideal de iarna tarzie. In doar cateva minute, zapada a acoperit gazonul, dar gazdele n-au fost incomodate. In ciuda vremii incredibile, Dorna a batut cu 9-0! 8 dintre goluri au fost marcate pe zapada, intre minutele 42 si 81. :)