VIDEO! El poate fi STARUL care sa-i aduca Spaniei un nou titlu european! Executia FABULOASA pe care o mai vezi doar la Ronaldinho

1 Iunie 2016
432 Vizualizari | 0 Comentarii
Atacantul celor de la Celta Vigo, Nolito, a impresionat din nou in partida amicala dintre Spania si Bosnia. Convocat in dauna unor nume grele precum Fernando Torres sau Diego Costa, Nolito a reusit o dubla. Scorul este 2-1 pentru Spania la pauza. Nolito a deschis scorul in minutul 11 cu o lovitura superba la coltul lung, bara gol.

7 minute mai tarziu, Nolito a reusit o noua bijuterie. Dupa o greseala mare in apararea Bosniei, Nolito a fost lasat cateva secunde in careu fara sa fie atacat decisiv iar atacantul de 29 de ani a trimis un lob superb.