Video FABULOS: Rezumatele meciurilor de aseara din sferturile Ligii

13 Aprilie 2011
1142 Vizualizari | 0 Comentarii
Manchester 1
Manchester United si FC Barcelona sunt primele doua echipe calificate in semifinalele Ligii Campionilor la fotbal. Pe Old Trafor, Manchester a invins pe Chelsea, cu 2-1, dupa ce se impusese si in partida tur, cu scorul de 1-0. Pentru United au punctat Hernandez ('43) si Parks ('77), in timp ce pentru trupa lui Abramovic a egalat la 1, Drogba ('77). In celalalt meci disputat aseara, Barcelona a invins si la Donetk, cu scorul de 1-0 (in tur fusese 5-1 pentru catalani), dupa un gol reusit de Leo Messi, in minutul 43. Astazi, se vor disputa ultimele doua meciuri din sferturi, Tottenham - Real Madrid (in tur madrilenii au invins cu 4-0) si Schalke 04 - Inter Milano (dupa acel incredibil 5-2 pentru nemti de pe Giuseppe Meazza).

Page time :0.1438 (s) | 23 queries | Mysql time :0.011574 (s)