VIDEO! Georgievski e campion la autogoluri: si-a dat unul de toata frumusetea la echipa nationala!

8 Martie 2014
523 Vizualizari | 0 Comentarii
Stelistul Georgievski e prieten bun cu autogolul. Dupa ghinioanele din Liga Campionilor, cand l-a invins in doua randuri pe Tatarusanu in meciurile cu Chelsea, macedoneanul a inscris in propria poarta si la echipa nationala. Georgievski a fost convocat la nationala Macedoniei pentru amicalul cu Letonia si si-a dat un autogol de toata frumusetea. Jucatorii Letoniei i-au multumit stelistului pentru golul de 1-1 marcat in minutul 66, insa pana la final macedonenii s-au impus cu 2-1, gratie unui gol inscris de Ibraimi, atacantul lui Cagliari, 5 minute mai tarziu.