VIDEO! GOLUL ANULUI in Anglia a fost reusit de un portar! Sutul MAGIC de la 90 metri cu care si-a salvat echipa in ultimul minut

23 Februarie 2016
329 Vizualizari | 0 Comentarii
Il cheama Jamie Butler si este eroul echipei sale in acest sezon. Portarul lui Hemel Hempstead, Jamie Butler, a reusit sa marcheze un super gol in meciul cu Sutton United. In prelungirile partidei, echipa sa era condusa cu 2-1, moment in care minge i-a venit in posesie. Din dorinta de a trimite cat mai rapid balonul in atac, acesta a degajat spre poarta adversa, fara sa se astepte la ce avea sa se intample. Sutul sau de la 90 de metri s-a dus in poarta, dupa o eroare grava a portarului advers.