VIDEO INCREDIBIL! Bogdan Stancu nu iarta: Orduspor urca datorita altui gol al romanului

14 Februarie 2012
809 Vizualizari | 0 Comentarii

Bogdan Stancu continua sa entuziasmeze in tricoul lui Orduspor. Dupa trei goluri consecutive si o scurta pauza luata etapa precedenta, 0-0 la Bursa, atacantul roman si-a reluat seria realizarilor in partida de pe teren propriu cu Antalyaspor. Dupa ce Hasan Kabze deschisese scorul, ex-stelistul a majorat avantajul gazdelor in minutul 17, cu o executie plasata peste portar la centrarea din stinga trimisa de Culio (ex-CFR Cluj). A fost a 9-a lui reusita pentru Orduspor, unde este imprumutat in actuala stagiune de catre Galatasaray. In minutul 72, antrenorul Hector Cuper l-a schimbat cu Ozmert. Autor a doua pase decisive, Culio a evoluat intreaga partida. Avand 3-0 la pauza, Orduspor s-a impus finalmente cu 3-2 si am urcat pe locul 8 in Superlig.