VIDEO INCREDIBIL! Bucurie exagerata! Rezerva de portar de la Juve a înnebunit la golul lui Quagliarella

20 Februarie 2012
1026 Vizualizari | 0 Comentarii
Portarul de rezerva al "Batranei Doamne", Marco Storari, a avut o reactie cel putin interesanta la golul trei al echipei sale din meciul cu Catania. Torinezii au avut emotii în meciul cu Catania. Oaspetii au condus, iar golul de 2-1 a venit abia în minutul 74. Lovitura de gratie a fost data de Quagliarella, care l-a învins pe Kosicky opt minute mai tarziu. Reusita i-a linistit, dar si entuziasmat pe unii dintre componentii liderului din Serie A. Marco Storari, portarul de rezerva, s-a manifestat zgomotos, sarind în spinarea unor colegi, dupa care l-a luat la tinta pe Quagliarella.

Goalkeeperul l-a zgaltait serios pe marcatorul golului. Luat pe nepregatite, atacantul a reactionat, împingandu-l pe Storari. Acelasi lucru l-a facut si Mirko Vucinici, aflat în preajma.