VIDEO INCREDIBIL! Callejon e MAGICIAN la Napoli: gol fenomenal dintr-un voleu imparabil

17 Ianuarie 2014
496 Vizualizari | 0 Comentarii
Napoli s-a calificat in sferturile de finala ale Cupei Italiei dupa ce a invins-o aseara cu 3-1 pe Atalanta, echipa la care fundasul Cristian Nica a fost integralist. Golurile invingatorilor au fost marcate de Callejon '15, '80 si Insigne '72, in timp ce pentru oaspeti a inscris De Luca '13. Prima reusita a fostului jucator de la Real Madrid este una fenomenala - sut imparabil din voleu. Atalanta Bergamo a evoluat in inferioritate numerica din minutul 75, dupa eliminarea lui Yepes. Programul partidelor din sferturile de finala ale Cupei Italiei este urmatorul: AS Roma - Juventus Torino (21 ianuarie), AC Milan - Udinese (22 ianuarie), AC Fiorentina - AC Siena (23 ianuarie) si Lazio Roma - SSC Napoli (29 ianuarie).