VIDEO INCREDIBIL! Iata meciul care a atras atentia pariorilor din intreaga lume

10 Martie 2014
461 Vizualizari | 0 Comentarii
Inca un rezultat al unei partide amicale a atras atentia pariorilor din intreaga lume. Una dintre acestea s-a disputat între Australia si Ecuador, meciul având o desfasurare incredibila. Daca la pauza, gazdele conduceau confortabil cu scorul de 3-0 în urma reusitelor lui Cahill T. (8', 32') si Jedinak M. (32'), în partea a doua partida a luat o turnura neasteptata, oaspetii reusind sa întoarca scorul si sa se impuna în final cu scorul de 4-3 gratie unui gol marcat în minutul 92. Golurile Ecuadorului a fost marcate de Martinez F. (57'), Castillo S. (61' pen.), Valencia E. (77') si Mendez E. (90+2'). De mentionat si faptul ca Australia a ramas în 10 jucatori dupa ce, în minutul 58, Langerak M. a fost eliminat. Pe mai multe site-uri dedicate pariorilor s-a discutat despre posibilitatea unui aranjament între cele doua nationale, cota pentru o astfel de desfasurarea a partidei fiind foarte mare. În general, casele de pariuri ofera o cota de 30 unui meci care are o desfasurare 1-pauza si 2-final.