VIDEO! Infrangere in ultimul minut pentru Cosmin Contra in Liga Campionilor Asiei

5 Martie 2015
579 Vizualizari | 1 Comentarii
Echipa antrenata de Cosmin Contra, Guangzhou R&F, a pierdut al doilea meci din Grupa F a Ligii Campionilor Asiei în fata lui Buriram, din Thailanda, scor 1-2. Formatia sa a deschis scorul dupa 27 de minute de joc, însa în minutul 43 a primit golul egalarii. În ultimul minut de joc thailandezii au dat lovitura de gratie si au plecat din China cu cele trei puncte. Guangzhou R&F ocupa locul doi în Grupa F, cu 3 puncte dupa doua jocuri, si e la trei lungimi în spatele lui Buriram.