VIDEO! Moment memorabil: comentatorul a fost auzit cum mananca chipsuri în timpul meciului

5 Iunie 2018
290 Vizualizari | 0 Comentarii

Brazilia si Croatia s-au întâlnit ieri, într-un amical disputat la Liverpool, pe Anflied. Neymar a revenit cu gol dupa accidentarea din luna februarie: a fost introdus la pauza si a deschis scorul, dupa o executie superba. Firmino a stabilit scorul final, 2-0, în prelungiri.

Un moment memorabil a fost oferit de unul dintre comentatorii arabi ai BeIN Sports. Acesta a fost auzit în timp ce mânca chipsuri în timpul partidei de pe Anfield.

Altfel, dupa superbul gol înscris în fata Croatiei, Neymar a fost felicitat de coechipierii sai si apoi s-a îndreptat spre banca pentru a-i multumi doctorului "Selecao", Rodrigo Lasmas, care l-a operat în urma cu trei luni.

Accidentat la picior la finele lunii februarie în cursul unui meci al lui PSG cu Olympique Marseille, "Ney" a revenit progresiv la antrenamente, fara sa joace pâna la meciul cu Croatia. Brazilia va întâlni în cadrul Grupei E de la Cupa Mondiala Elvetia, Costa Rica si Serbia.