VIDEO! "Motanul", gol inutil pentru Genclerbirligi în deplasarea cu Bursaspor

10 Februarie 2015
685 Vizualizari | 0 Comentarii
Bogdan Stancu a deschis scorul în minutul 21 în meciul pe care Genclerbirligi l-a pierdut pe terenul lui Bursaspor, scor 1-3. Din pacate pentru român, echipa sa a pierdut avantajul pe care îl avea în ultimele 25 de minute ale meciului. Josue (66), Holmen (90) si Fernandao (90+5) au stabilit scorul final al meciului. Bogdan Stancu a ajuns la 7 reusite în acest sezon, fiind cel mai bun marcator al echipei sale.
Tot in Turcia, Gabriel Torje a jucat toate minutele din meciul cu Balikesirspor, castigat de Konyaspor cu scorul de 1-0. Inceman a marcat unicul gol al meciului în minutul 78. Ciprian Marica a fost si el rezerva, însa fiind înca nerefacut, antrenorul a decis sa nu-l introduca nici un minut.