VIDEO! Ovidiu Hoban este cel mai in forma stranier: gol fabulos marcat de mijlocasul roman

12 August 2015
669 Vizualizari | 0 Comentarii
Ovidiu Hoban continua forma excelenta la Hapoel Beer Sheva, iar aseara a marcat din nou. Hapoel Beer Sheva a terminat la egalitate, 1-1, pe terenul celor de la Hapoel Ra'anana. Ovidiu Hoban a fost din nou unul dintre cei mai buni oameni ai celor de la Beer Sheva si a marcat singurul gol al echipei. La scorul de 0-1, Hoban a punctat în minutul 52 si a stabilit rezultatul final. Românul a marcat cu un sut sub bara transversala, de la 25 de metri. Scorul a fost deschins în minutul 31 de Elis Bakaj, fostul jucator al celor de la Dinamo.