VIDEO! Printul Adrian Cristea a reusit un gol de senzatie în amicalul cu Slovan Bratislava

23 Iunie 2015
579 Vizualizari | 0 Comentarii
Chiajna s-a impus în primul amical al verii în fata celor de la Slovan Bratislava, scor 3-2. Ilfovenii au deschis scorul înca din minutul 6 cu un gol senzational de la 40 de metri marcat de Adrian Cristea. Marian Constantinescu a majorat diferenta 10 minute mai tîrziu, însa slovacii aveau sa întoarca rezultatul pîna la finalul partidei. Echipa folosita de Marius Baciu: Matache (65 Gudea), Fl. Ilie (45 Mamele), Serediuc (85 Raiciu), Tincu, Bucurica, Ion Lucian, Pana, Cristea, Purece (45 Chiacu), Constantinescu (83 Ciobanu), Raducanu.

Reusita de prin?. Vezi golurile marcate de Cristea ?i Constantinescu din amicalul cu Slovan Bratislava