VIDEO! PUNCTUL MECIULUI! Monica Niculescu a pus-o la pamant cu o executie uluitoare pe Serena! Si John McEnore a ramas uimit

16 Martie 2015
751 Vizualizari | 0 Comentarii
Serena Williams a trecut greu de Monica Niculescu, scor 7-5, 7-5, în meciul de revenire al americancei la Indian Wells. În setul doi, la scorul de 3-2 pentru Serena si 40-40, Monica Niculescu a reusit un punct formidabil, un passing cum doar jucatoarele mari îl reusesc. În tribune, John McEnroe a ramas uimit de lovitura româncei si a imitat slice-ul jucatoarei noastre. Vezi la minutul 6:45 punctul superb, iar la secunda 39 se poate vedea discutia dintre McEnroe si Lary Ellison, proprietarul Indian Wells, despre lovitura româncei.