VIDEO! Rusescu este ZEU pentru portughezii de la Braga! A marcat al treilea gol in 2 meciuri

16 Ianuarie 2014
458 Vizualizari | 0 Comentarii
Atacantul Raul Rusescu a marcat doua goluri si a fost titular in meciul pe care Sporting Braga l-a castigat, vinerea trecuta, pe teren propriu, scor 3-0, in fata echipei Vitoria Guimaraes, in etapa a XV-a a campionatului Portugaliei. Rusescu, care a venit sub forma de imprumut pana la finalul sezonului de la FC Sevilla, a marcat in minutele 66 si 72! In meciul din Cupa Ligii de azi, impotriva lui Beira Mar, Rusescu a marcat in minutul 76 cu o lovitura de cap dupa o centrare de pe partea stanga. Meciul s-a terminat cu scorul de 3-0 pentru Braga.