VIDEO! Soc la Pamplona: Barca a pierdut la Osasuna cu 2-3!

13 Februarie 2012
625 Vizualizari | 0 Comentarii

Surpriza în Primera Division. Barcelona confirma pasa proasta din ultima vreme, pierzînd 2-3 în deplasarea de la Osasuna, dupa ce a fost condusa la pauza cu 0-2. Golurile au fost marcate de Dejan Lekic, în minutele 4 si 22. Imediat dupa reluare, Alexis Sanchez a redus din diferenta, din pasa lui Cuenca. În minutul 56, Raul Garcia a majorat scorul la 3-1, iar Tello a marcat pentru 3-2 în minutul 74. Echipa lui Guardiola are o înfrîngere, trei egaluri si doua victorii în ultimele 6 meciuri, în toate competitiile, si chiar daca acest parcurs nu este neaparat o tragedie, jocul echipei este cel care îi îngrijoreaza pe fanii cule. Barca n-a mai reusit sa faca spectacol si nici nu a mai înscris o ploaie de goluri, asa cum facea în prima parte a sezonului, obtinînd victorii chinuite si remize dezamagitoare.