VIDEO SOCANT! Gesturi obscene ale lui Cosmin Moti catre publicul bulgar

3 Martie 2015
509 Vizualizari | 0 Comentarii
Ludogoret pierde puncte importante în Bulgaria si îi da sanse lui TSKA sa se distanteze în fruntea clasamentului. Echipa lui Cosmin Moti a pierdut partida cu Litex, scor 1-0. Fundasul român a fost eliminat în minutul 37 dupa un gest prostesc. A primit al doilea cartonas galben pentru ca nu s-a oprit la o ocazie a echipei sale si a sutat în minge dupa fluier. Dupa cartonasul rosu, Moti a facut semne obscene catre public. Unicul gol al meciului a fost marcat de Moreno în minutul 85. În acest moment Ludogoret e pe doi, cu 41 de puncte. TSKA e lider în Bulgaria, cu 44 de puncte, dar mîine va juca în deplasare cu Lokomotiv Sofia.