VIDEO ULUITOR! Ratare monumentala! N-a reusit sa marcheze de la jumatate de metru

21 Februarie 2012
492 Vizualizari | 0 Comentarii

Gaziantepspor s-a impus in fata echipei lui Bogdan Stancu si Emmanuel Culio, scor 1-0, insa omul care a adus victoria gazdelor s-a remarcat si printr-o ratare de zile mari. Muhammet Demir a primit o pasa in fata portii, insa nu a reusit sa impinga mingea in poarta din jumatate de metru, balonul trecind razant pe linga bara. Tinarul, in virsta de doar 20 de ani, a ramas intins la pamint, in timp ce antrenorul sau, Hikmet Karaman, s-a luat cu miinile de cap si a gesticulat nervos. Cu toate acestea, Demir si-a rascumparat greseala mai tirziu, marcind golul victoriei echipei sale cu un minut inainte de pauza. La Orduspor, Emmanuel Culio si Bogdan Stancu au fost integralisti.